Biegamy i wspieramy – kolejny etap akcji za nami

W ostatnią niedzielę (28 czerwca br.) odbył się następny etap naszej akcji pn. „Biegamy i wspieramy”. W III Radomszczańskim Biegu Ulicznym (Memoriał Mariana Szymańskiego) pobiegła trzynastoosobowa reprezentacja PRESS GLASS. Za każdego uczestnika akcji przekażemy określoną kwotę na wsparcie wybranego celu charytatywnego.

Dystans 10 km udało się pokonać wszystkim członkom drużyny. Zgodnie z przyjętymi w ramach akcji zasadami, przekażemy odpowiednią, czyli proporcjonalną do liczby uczestników, wielokrotność kwoty 50 zł na wybrany przez uczestników akcji cel dobroczynny” – mówi Gerard Plaze, jeden ze współorganizatorów akcji.

W tegorocznej edycji biegu udział wzięło łącznie 139 osób, a drużyna PRESS GLASS była najliczniejszą – biorącą udział w wyścigu – zorganizowaną grupą. Pośród biegaczy startujących w firmowych barwach znalazły się osoby na co dzień pracujące w zakładach w Radomsku i Częstochowie.

W drużynie PRESS GLASS najszybciej trasę pokonał Piotr Gryglewski, który zajął 11. miejsce. Z kolei wśród pań na najwyższej pozycji uplasowała się Justyna Barczyk-Strama.

Bieg w Radomsku był już naszym drugim startem w ramach akcji „Biegamy i wspieramy”. Charytatywną inicjatywę zainaugurowaliśmy w Częstochowie, gdzie w kwietniu – podczas 7. Biegu Częstochowskiego – pobiegło w sumie 74 reprezentantów PRESS GLASS.