W Radomsku po raz trzeci pobiegliśmy dla Koniczynki

Tradycyjnie na półmetku roku, w ostatnią niedzielę czerwca, odbywa się Radomszczański Bieg Uliczny (Memoriał Mariana Szymańskiego) na dystansie 10 km. Piąta edycja biegu zapisze się na kartach historii pod względem rekordowej frekwencji oraz wyjątkowo upalnej pogody, która nie przeszkodziła zawodnikom w realizowaniu ich sportowych pasji. 25 czerwca br. w niedzielne przedpołudnie na linii startu stanęło prawie 170 zawodników.

Wśród biegnących w V Ulicznym Biegu Radomszczańskim wystartowało 24 pracowników PRESS GLASS reprezentujących akcję „Biegamy i Wspieramy”.

„W Radomsku w barwach akcji PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy wystartowaliśmy już po raz trzeci i zawsze czujemy się tutaj dobrze – miła atmosfera oraz lokalizacja jednego z naszych zakładów przyciąga nas tutaj z roku na rok w coraz liczniejszym gronie. Wybiegane wspólnie pieniądze w kwocie 1200 zł przeznaczymy na rzecz „Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych Koniczynka w Radomsku. Wspaniale jest realizować sportowe pasje i pomagać innym”. – mówi Grzegorz Kruk, jeden z aktywnych uczestników akcji.

W drużynie PRESS GLASS najszybciej trasę pokonał Dominik Bolingier, który zajął 21. miejsce. Z kolei wśród pań na najwyższej pozycji uplasowała się Justyna Barczyk-Strama zajmując 98 miejsce.