Tczewski start dla dzieci z okolic miasta

W sobotę (5 listopada br.) drużyna PRESS GLASS wystartowała w Tczewie, gdzie odbył się XXVI Uliczny Bieg Sambora. Dystans 10 km pokonało w sumie 39 osób w koszulkach akcji „Biegamy i wspieramy”. Łącznie „wybiegano” 2,7 tys. zł, a środki te wesprą działalność tczewskiego Zespołu Placówek Specjalnych.

W tczewskim biegu wystartowało w sumie 399 osób. Wygrał Marek Kowalski (GKS Żukowo). Drużyna PRESS GLASS liczyła 39 osób, a wśród nich znalazły się też gościnnie 4 osoby pracujące w ZPS w Tczewie. Wszyscy dobiegli do mety. Najlepsze miejsce (59.) wśród uczestników akcji „Biegamy i wspieramy” zajął Bartosz Grabowski.

Tradycyjnie dla biegnących w firmowych barwach start był nie tylko doświadczeniem czysto sportowym, ale także okazją do wsparcia potrzebujących. Podobnie jak w poprzednim roku, również teraz „wybiegane” środki (łącznie 2730 zł) zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci będących podopiecznymi lokalnego Zespołu Placówek Specjalnych.